Kvapas namams MEDVILNĖS DEBESIS 100 ml

19,90 €
Kiekis

Žavus buteliukas, puoštas kutais, į kurį sumerktos natūralaus rotango lazdelės iš lėto skleis kvepalų aromatą po visus namus. Poilsio pertraukėlė susisukus į aromatingą debesį, kvepiantį medvilnės žiedu.

Aprašymas

Collines de Provence daugiau nei 25 metus nuostabios Provanso gamtos apsupty kuria ir gamina augalinius kvapus, spalvinančius mūsų kasdienybę. Parfumeur-botaniste - taip vadinami Collines de Povence specialistai, sujungiantys parfumerio ir botaniko specializacijas į vieną, gebantys pasirinkti geriausius gėlynus, tinkamiausius žiedlapius, bei iš jų paruošti darnų kvapų sąskambį.

Čia pat Provanse, gimsta ne tik kvapų receptai - čia rankomis gaminami, pakuojami ir patys produktai. Collines de Provence kruopščiai atsirenka medžiagas ir gamybos metodus, todėl yra visada tikri dėl savo gaminių kokybės ir autentiškumo.


  • į kvapo buteliuką "pamerkite" rotango lazdeles. Kvapo intensyvumą galite reguliuoti įdėdami daugiau ar mažiau lazdelių
  • optimaliam kvapnumui pasiekti, laikas nuo laiko lazdeles pergrupuokite
  • kai kvapų buteliukas ištuštėja, galite jį papildyti tuo pačiu kvapu. Patartina kartu pakeisti ir lazdeles

Savo saugumui, venkite kvapų kontakto su akimis. Rotango lazdelių kapiliarai prisipildo kvapu, kurį pamažu garina ir skleidžia dar 4-6 savaites.

Savybė Reikšmė
Kvapų tipas Namų kvapai
Vyraujantis kvapas Gėlės
Svoris 0.35 kg

Būkite pirmas, palikęs atsiliepimą