Indukcinis MOKA kavinukas, 2 puod. (sidabrinis)

25,99 €
Kiekis

Stilingo dizaino kavinukas, pagamintas iš nerūdijančio plieno. Vienu kartu galima paruošti 2 puodelius espresso kavos. Talpa 115 ml. Ypač tvirtas bei lengvas kavinukas, pasižymintis gera izoliacija ir sandarumu.
Kavos ruošimas su Moka kavinuku taps savotišku ritualu, užtikrinančiu nepriekaištingą Jūsų mėgstamos kavos skonį!

Aprašymas

Norėdami užtikrinti tinkamą Moka kavinuko veikimą, naudodami jį ant indukcinės viryklės – rekomenduojame jį naudoti ant kaitlentės, kurios skersmuo ne mažesnis kaip 12 cm, o darbinė galia – 800 W.

  • Išgaunama didesnė kofeino koncentracija bei užtikrinamas sodresnis, intensyvesnis kavos skonis
  • Tinkamas naudoti ant visų tipų viryklių
  • Kokybiškas, tvirtas, ilgalaikis ir patikimas nerūdijančio plienokorpusas
  • Nerekomenduojama plauti indaplovėje.

Savybė Reikšmė
Medžiaga Metalas
Talpa Iki 250ml
Stilius / Kultūra Modernu / šiuolaikiška
Svoris 0.328 kg

Pedrini

PEDRINI kelias prasidėjo dar 1942 m., kai Giuseppe Pedrini Italijoje, vietinėje metalo gamykloje išrado dviejų svirčių kamščiatraukį. Tai revoliucinis, išradingas įrankis, pakeitęs butelių atkimšimo įpročius kiekvienoje šeimoje ir visame pasaulyje.

Nuo to laiko pradėti gaminti indai, virtuvės reikmenų linijos ir kiti įrankiai, naudojami virtuvėje. Jau 2002 m. Pedrini patenka į Amerikos rinką, pristatydamas jai Wine&Bar liniją vynui ir kokteiliams, sukurtą bendradarbiaujant su žinomu gėrimų prekės ženklu. 

2019 m. pasaulį pasiekia dar vienas Pedrini atradimas – indukcinis Moka kavinukas. Kartu su išradimu užpatentuojama ir speciali technologija, dėka kurios jį galima naudoti ant indukcinės viryklės: išorę dengia nerūdijantis plienas, o jo vidus pagamintas iš aliuminio.

Kitos šio gamintojo prekės

Mūsų gidai

Susipažink iš arčiau

Būkite pirmas, palikęs atsiliepimą