Arbatinukas MELSVOS GĖLĖS, 800 ml

59,90 €
Kiekis

Japoniškas kietojo porceliano arbatinukas su gėlių motyvais. Pinta arbatinuko rankena dera prie japoniško dizaino motyvų, taip pat labai patogi naudoti, neperduoda šilumos.

Aprašymas

Svarbiausias japonų estetinio pasaulio suvokimo principas yra tai, kad grožis egzistuoja mus supančiame pasaulyje. Skirtingai nuo Vakarų tradicijų, kur menas neretai suvokiamas teorinių abstrakcijų lygmenyje, Japonijoje estetika ir menas yra svarbios kasdieninio gyvenimo kultūros detalės. Arbatinukas MELSVOS GĖLĖS tiksliai atspindi šią pasaulėžiūrą – dailios formos, papuoštas gėlių motyvais arbatinukas suteiks ramybės ir Jūs galėsite mėgautis ypatinga atokvėpio akimirka, skirta arbatos malonumui.
 
Kietasis porcelianas – keramikos „karalius“. Jis kokybiškiausias, ilgaamžiškiausias, labiausiai vertinamas ir siejamas su prabanga bei rafinuotumu. Pagrindinė kietojo porceliano charakteristika – tai pieniškas (lieso pieno), kiek šaltas, „melsvas“ jo baltumas.
 
Norėdami išlaikyti indo kokybę ir grožį:

  1. Po naudojimo praskalaukite indą su vandeniu, venkite ploviklių ir verdančio vandens;
  2. Visiškai išsausinkite indo vidų ir išorę;
  3. Nenaudokite šiurkščių medžiagų indo paviršiaus plovimui;
  4. Nepalikite vandens, arbatos ar rūgštinių skysčių inde ilgam laikui. Norėdami išvengti dėmių, po kiekvieno plovimo gerai nusausinkite indą. Nedėkite indų vienas ant kito;
  5. Neplaukite šių indų indaplovėje;
  6. Smarkus sutrenkimas gali suskaldyti indą. Branginkite savo keramikinius indus ir atsakingai juos prižiūrėkite.

Savybė Reikšmė
Medžiaga Kietasis porcelianas
Talpa 500 ml - 1l
Stilius / Kultūra Japoniška klasika
Svoris 0.358 kg

Būkite pirmas, palikęs atsiliepimą