Papildymas namų kvapui ŠILKO PLUNKSNA 200 ml

11,99 €
Kiekis

Lengvai ir greitai papildykite savo mėgstamiausio namų kvapo buteliuką. Atraskite šiltą šilko prisilietimą šiame muskuso, vanilės ir santalo derinyje.

Išparduota

Aprašymas

Collines de Provence daugiau nei 25 metus nuostabios Provanso gamtos apsupty kuria ir gamina augalinius kvapus, spalvinančius mūsų kasdienybę. Parfumeur-botaniste - taip vadinami Collines de Povince specialistai, sujungiantys parfumerio ir botaniko specializacijas į vieną, gebantys pasirinkti geriausius gėlynus, tinkamiausius žiedlapius, bei iš jų paruošti darnų kvapų sąskambį.

Čia pat Provanse, gimsta ne tik kvapų receptai - čia rankomis gaminami, pakuojami ir patys produktai. Collines de Provence kruopščiai atsirenka medžiagas ir gamybos metodus, todėl yra visada tikri dėl savo gaminių kokybės ir autentiškumo.


Kai jūsų kvapų namams buteliukas ištuštėja, supilkite ten šio papildymo turinį, ir mėgaukitės savo pamėgtu kvapu dar 4-6 savaites. Kad aromatas sklistų geriau, rekomenduojame papildžius buteliuką pakeisti ir rotango lazdeles, nes senosios gali būti persotintos kvepalais.

Savybė Reikšmė
Kvapų tipas Namų kvapo papildymas
Vyraujantis kvapas Gėlės
Svoris 0.2 kg

Būkite pirmas, palikęs atsiliepimą