Kavos aparatas X7.1(raudonas)

231,41 €
Kiekis

ILLY X7.1 sujungia du italų talentus: puikų espresso ir puikų dizainą. Luca Trazzi dizainas kalba pats už save - tai iškalbingas akcentas stilingiems namams.

Įdėkite kavos kapsulę į aparato rankeną, uždėkite ją ir paspauskite mygtuką - kiekvieną kartą gausite tokį espresso, kokį mėgstate - aromatingą, pilno kūno, su ilgai išsilaikančia crema. ILLY X7.1 kavos aparatu galite pasidaryti ne tik espresso, bet ir cappuccino bei cafe latte.


Jei savo biure išgeriate bent 5 puodelius kavos per dieną, jūsų erdvę mes papuošime stilingu illy iperEspresso X7.1 kavos aparatu, jums beliks pasirūpinti tik kavos kapsulėmis. Pasiūlymo sąlygas rasite čia.

Aprašymas

Su iperEspresso sistema visuomet pasigaminsite tokią kavą, kokią mėgstate - aparatas automatiškai parenka tinkamą spaudimą ir jūsų užprogramuotą bei išsaugotą gamybos laiką. Visas procesas vyksta kapsulėje, todėl aparato vidus lieka visiškai švarus, jį labai lengva prižiūrėti.

ILLY X7.1 kavos aparatas valdomas keliais mygtukais, esančiais aparato centre, kavos gamybos procesas sustabdomas automatiškai ties nustatyta riba.

Norėdami paruošti cappuccino ar cafe latte, naudokite aparato šone esantį pienui plakti skirtą kapučinatorių - jis įsijungs vos tik spustelėsite aparato priekyje esantį mygtuką su garų piešinėliu.

Kapsules aparatui galite rinktis iš klasikinių ILLY mišinių bei ILLY regioninių kavų.

Savybė Reikšmė
Svoris 4.5 kg

Susiję straipsniai

Būkite pirmas, palikęs atsiliepimą