0
prekių
Pirkti
Žiebtuvėlis IM CORONA Double Corona (chromuotas)

Išskirtinės kokybės, kruopščiai apdirbto kietojo žalvario, dvigubos liepsnos žiebtuvėlis idealiai tinkantis cigarų rūkytojams.

  • Matmenys: 60 x 35 x 10 mm;
  • Pildomas dujomis;
  • Kilmės šalis: Japonija

160.00€

free shipping logo  Atsiimkite nemokamai SKONIO IR KVAPO parduotuvėje per 0-2 d.d
  Pristatymas per 1-2 darbo dienas
Daugiau

„IM CORONA“ buvo įkurta 1934 metais. Japonų meistrai sudėjo visą savo energiją ir žinias, kad sukurtų aukščiausios kokybės IM CORONA žiebtuvėlį. Didelės valios ir entuziazmo dėka šis gaminys buvo įvertintas ir ateities kartų. Keletas gamintojų, kurie įsikūrė 1910-aisiais ir 1921-aisiais, naudojo prekės ženklą „Corona“, kuris ir buvo IM CORONA prekės ženklo pirmtakas.

1954 metais viena iš „CORONA“ bendruomenei priklausančių gamyklų – ISHIMITSU KINZOKUKOGYO – dėl jos neabejotinos kokybės gaminių buvo sertifikuota pagal JIS (Japonijos Industrijos Standartas). Tai buvo pirmas kartas Japonijos žiebtuvėlių pramonėje. Ishimitsu sukūrė savo logotipą IM Corona ( I – Ishimitsu, M – manufacturing). Taip buvo sukurtas aukščiausios kokybės žiebtuvėlių vardas IM CORONA. Sparčiai augant Japonijos ekonomikai, IM CORONA žiebtuvėliai tapo plačiai žinomi užsienyje. Dėl aukštos kokybės ir patikimumo IM CORONA žiebtuvėliai tapo vienais iš geriausių rūkymo aksesuarų pasaulyje.

IM CORONA kokybę užtikrina Japonijos meistrų nuoširdumas ir pažangios technologijos. Nuo mažų komponentų iki paviršiaus apdorojimo, visi mechaniniai procesai yra valdomi ir kontroliuojami pagal aukščiausius kokybės standartus. Tik aukščiausia kokybė asocijuojasi su žodžių junginiu „pagaminta Japonijoje“. 

0 Atsiliepimų

Palik atsiliepimą

Jūsų įvertinimas
Prisijungti
Dėkojame už įvertinimą! Atsiliepimas laukia parduotuvės savininko patvirtinimo.

Panašios prekės

Be UAB "Skonis ir kvapas" sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją.
© 2008-2019 UAB "Skonis ir kvapas"
TABAKO GIDAS