0
prekių
Pirkti
Žalioji arbata JAPAN MATCHA Izumi, 30 g.

Izumi yra puikus pasirinkimas norintiems susipažinti su matcha (mačia) arbata. Ne veltui ji taip pavadinta – izumi japonų kalboje reiškia versmę, šaltinį, pradžią. Tai nėra aukščiausios rūšies matcha, tačiau ji puikiai tinka supažindinti savo skonio receptorius su šios arbatos konsistencija bei pagrindinėmis skonio natomis. Šią matcha taip pat paranku naudoti ir ruošiant saldumynus bei gėrimus (pavyzdžiui, matcha latte). Izumi matcha skonis yra kiek ryškesnis ir kartesnis nei aukštesnės rūšies matcha, todėl iš jos paranku gaminti lengvą, netirštą gėrimą.

Atverkite matcha pasaulio duris su Izumi.

22.88€ 762.67 €/kg 3.81 €

free shipping logo  Atsiimkite nemokamai SKONIO IR KVAPO parduotuvėje per 0-2 d.d
  Pristatymas per 1-2 darbo dienas
Daugiau

Matcha - tai švieži arbatos pumpurėliai ir lapeliai, sutrinti į miltelius. Daugiau nei 800 metų Zen budistų vienuoliai naudoja šią arbatą meditacijų metu. Vienuoliai tiki, jog matcha arbata praskaidrina mintis, subalansuoja procesus, vykstančius mūsų kūne ir sieloje. Atrodo, ką bendro gali turėti mūsų greitų apsukų kasdienybė su vienuolių budistų meditacijomis. Bet geriau pagalvojus, ne tokie mes ir skirtingi: mažai miegame, dirbame protinius darbus, mums svarbu susikaupti net ties monotoniškomis užduotimis.

Matcha arbatai gaminti naudojami tik jauniausi ir šviežiausi arbatlapiai, užauginti šešėlyje nuo kaitrios saulės paslėptuose arbatos soduose. Arbatlapiai akmeninių girnų pagalba sutrinami į smulkius miltelius.

Matcha arbata unikali ir savo paruošimo būdu. Į miltelius sutrinta arbata bambukinės šluotelės pagalba išplakama vandenyje. Geriant matcha, į virškinimo traktą kartu su arbatlapių ištrauka pakliūna ir smulkiai sumalti arbatlapiai.

 

Rekomenduojame arbatą matcha Izumi ruošti taip: pusę arbatinio šaukštelio matcha miltelių užpilti 70 ml šilto vandens (60 ºC) ir plakti bambukine šluotele tol, kol miltukai tolygiai pasiskirsys vandenyje, o paviršiuje susidarys graži puta.

0 Atsiliepimų

Palik atsiliepimą

Jūsų įvertinimas
Prisijungti
Dėkojame už įvertinimą! Atsiliepimas laukia parduotuvės savininko patvirtinimo.

Panašios prekės

TOP
TOP
TOP
TOP
TOP
TOP
TOP
TOP
TOP

Žalioji arbata SLYVA

nuo 1.95€

TOP

Klientai, įsigiję šią prekę taip pat pirko

TOP
TOP
TOP

Arbatos knyga

11.90€

TOP

Pu-erh QUEEN arbata

nuo 3.00€

TOP
N

LAPACHO arbata

nuo 1.50€

Ulongas RAUDONA UPĖ

nuo 3.60€

N
Be UAB "Skonis ir kvapas" sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją.
© 2008-2020 UAB "Skonis ir kvapas"
ARBATOS GIDAS