0
prekių
Pirkti
-20%
Žalioji arbata JAPAN MATCHA Ceremonial, 30 g.

Akashi yra viena populiariausių matcha rūšių. Ši matcha yra turtingo aromato bei vaisių natomis išdailinto skonio. Čia į vieną susijungia skonio švelnumas, karstelėjimas, gėrimo tolygumas, salsvumas bei gerosios savybės. Akashi reiškia „šviesus“, kas nurodo į skaisčiai žalią miltelių spalvą. Tokia matcha yra dažnai naudojama arbatos ceremonijose. Akashimatcha mėgėjų pasirinkimas, kuriems šis gėrimas nebėra visiška naujiena. Ji tinka ieškantiems optimalaus varianto.

25.26€ 31.58€ 1052.67 €/kg 5.26 €

free shipping logo  Atsiimkite nemokamai SKONIO IR KVAPO parduotuvėje per 0-2 d.d
  Pristatymas per 1-2 darbo dienas
Daugiau

Matcha - tai švieži arbatos pumpurėliai ir lapeliai, sutrinti į miltelius. Daugiau nei 800 metų Zen budistų vienuoliai naudoja šią arbatą meditacijų metu. Vienuoliai tiki, jog matcha arbata praskaidrina mintis, subalansuoja procesus, vykstančius mūsų kūne ir sieloje. Atrodo, ką bendro gali turėti mūsų greitų apsukų kasdienybė su vienuolių budistų meditacijomis. Bet geriau pagalvojus, ne tokie mes ir skirtingi: mažai miegame, dirbame protinius darbus, mums svarbu susikaupti net ties monotoniškomis užduotimis.

Matcha arbatai gaminti naudojami tik jauniausi ir šviežiausi arbatlapiai, užauginti šešėlyje nuo kaitrios saulės paslėptuose arbatos soduose. Arbatlapiai akmeninių girnų pagalba sutrinami į smulkius miltelius.

Matcha arbata unikali ir savo paruošimo būdu. Į miltelius sutrinta arbata bambukinės šluotelės pagalba išplakama vandenyje. Geriant matcha, į virškinimo traktą kartu su arbatlapių ištrauka pakliūna ir smulkiai sumalti arbatlapiai.

 

Rekomenduojame arbatą matcha Ceremonial ruošti taip: pusę arbatinio šaukštelio matcha miltelių užpilti 70 ml šilto vandens (60 ºC) ir plakti bambukine šluotele tol, kol miltukai tolygiai pasiskirsys vandenyje, o paviršiuje susidarys graži puta.

0 Atsiliepimų

Palik atsiliepimą

Jūsų įvertinimas
Prisijungti
Dėkojame už įvertinimą! Atsiliepimas laukia parduotuvės savininko patvirtinimo.

Panašios prekės

TOP

Žalioji arbata SLYVA

nuo 1.95€

TOP
TOP
TOP
TOP
TOP
-20%

Žalioji arbata JAPAN KUKICHA

nuo 2.43€ 3.04€

Žalioji arbata JAPAN BANCHA

nuo 1.44€ 1.80€

Žalioji arbata JAPAN SENCHA

nuo 2.00€ 2.50€

TOP
TOP

Žalioji arbata JAPAN GYOKURO

nuo 5.74€ 7.17€

TOP

Žalioji arbata JAPAN GENMAICHA

nuo 1.84€ 2.30€

TOP
TOP
N

Klientai, įsigiję šią prekę taip pat pirko

-20%
TOP
-20%
-20%

Piala Matcha arbatai DEBESYS

9.59€ 11.99€

-20%
-20%

Žalioji arbata JAPAN KUKICHA

nuo 2.43€ 3.04€

-20%
TOP
Be UAB "Skonis ir kvapas" sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją.
© 2008-2020 UAB "Skonis ir kvapas"
ARBATOS GIDAS