0
prekių
Pirkti
TOP
Trijų arbatų rinkinys ŠALTINIAI

Arbatos gimtinėje Rytuose apie žmogų, sklidiną ramybės ir išminties, sakoma „arbata jame“. Išminties moko gyvenimas, bet ramybės galite pasisemti ir tikros arbatos puodelyje. Šiame puodelyje taip pat galite ir pakeliauti: užuosti tolimų kraštų orą ir žemę, arbatmedžio charakterį, skynėjo rankų lengvumą ir arbatos meistro išmonę.

Rinkinį sudaro “Šaltinių” arbatos, atkeliavusios tiesiai iš arbatos sodų, atskleidžiančių tikros arbatos skonių ir kvapų įvairovę ir savo regiono tradiciją. Rinkinys skirtas ieškantiems išskirtinių dalykų ir vertinantiems natūralų, gyvą arbatos skonį.

29.99€

free shipping logo  Atsiimkite nemokamai SKONIO IR KVAPO parduotuvėje per 0-2 d.d
  Pristatymas per 1-2 darbo dienas
Daugiau

Juodoji arbata SANDAKPHU RUBY (40g.): stiprus, gaivališkas, ilgai besitęsiantis Sandakhphu Ruby skonis įsimena ilgam. Arbata gaminama Nepale, Jasbirey kaimelyje, tradiciškiausiu iš juodosios arbatos paruošimo būdų. Tai pilnos oksidacijos, ilgai brandinta juodoji arbata, užaugusi nepriekaištingai švarios gamtos ir tyro oro regione.

Žalioji arbata GREEN MONKEY (30g.): prabangi žalioji kiniška arbata tiesiai iš arbatos sodų Guang Nan apygardoje Kinijoje. Arbata ryškaus skonio, pilno kūno, poskonyje - persikų ir juodosios arbatos natos.

Ulongas OSMANTHUS OOLONG (90g.): klasikinis šviesus ulongas su kvepenės (osmanthus) žiedais. Toks gėlės pavadinimas užtarnautas –  tai ypač kvapnus žiedas, kuris, įmaišytas tarp arbatos lapelių, arbatai suteikia ypatingą vaiskų aromatą.

0 Atsiliepimų

Palik atsiliepimą

Jūsų įvertinimas
Prisijungti
Dėkojame už įvertinimą! Atsiliepimas laukia parduotuvės savininko patvirtinimo.

Panašios prekės

TOP
TOP
Be UAB "Skonis ir kvapas" sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją.
© 2008-2019 UAB "Skonis ir kvapas"