Klasikinis AMARETTI

2,49 €
Pakuotės dydis
Kiekis

Klasikinis itališkas migdolų ir abrikosų kauliukų branduolių desertas. Kvapnus ir lengvas, puikiai dera poroje su puodeliu espresso.

Išparduota

Aprašymas

Amaretti – vienas iš seniausių tradicinių desertų Italijoje. Klasikiniai amarečiai yra apvalūs, vienodi nedideli sausainėliai su pilvuku, tradiciškai gaminami iš migdolų riešutų, abrikosų kauliukų branduolių, cukraus ir kiaušinių baltymų. Dažnai skaninami šokoladu, stipriais itališkais gėrimais ir kitais gardumynais. Juos galima pažinti iš marcipano ir amaretto kvapo. Dažniausiai sausainėlis būna 3-5 centimetrų pločio, šviesiai rudos spalvos, o paviršius suskeldėjęs. Išorėje lengvas ir traškus, viduje – minkštas. Tikras mažas sausainėlis gaminamas be miltų, jame nėra glitimo.

Sudedamosios dalys: cukrus, abrikosų kauliukų branduoliai (yra SULFITŲ), KIAUŠINIŲ baltymai, MIGDOLAI, konservantas: kalio sorbatas.

100 g maistinė ir energinė vertė: 1878 kJ/ 449 kcal, baltymų 13 g, angliavandenių 48 g iš kurių cukrūs 47 g, riebalų 22 g iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 1,4 g, druska 0,11  g.