0
prekių
Pirkti
Peilis DEEJO Black Trout

Solidus ir patikimas nerūdijančio plieno peilis, tamsiu titano paviršiumi, pasižymintis tvirtumu, ilgaamžiškumu bei geru atsparumu drėgmei. Peilį puošia daili kadagio apdailos rankena, išmarginta unikaliais medienos raštais. Lengvai ir patogiai prisegamas prie diržo. Gali būti puikus žvejybos įrankis bei atributas.

  • Svoris 37 g 
  • Suskleistas 11 cm
  • Atlenktas 20.5 cm 
  • Geležtė 9.5 cm 
  • Storis 0.9 cm

49.90€

free shipping logo  Atsiimkite nemokamai SKONIO IR KVAPO parduotuvėje per 0-2 d.d
  Pristatymas per 1-2 darbo dienas
Daugiau

Peiliai Deejo pradėti gaminti 2010 metais, jų kūrėjams Luc Foin ir Stephane Lebeau užsibrėžus tikslą pagaminti ypač lengvą kišeninį peiliuką (vos sunkesnį už popieriaus skiautę – mažiausias peilis sveria vos 15 g), kurį būtų patogu nešiotis. Pirmasis variantas buvo sukurtas įmonei Baladeo (turistinio inventoriaus gamintojams) ir skirtas aktyvaus turizmo entuziastams. Tačiau gana greitai kūrėjai pastebėjo, kad peilius su malonumu perka ir nešiojasi žmonės, nieko bendro neturintys su turizmu gamtoje. Taip buvo sukurtas atnaujintas variantas, skirtas nešiotis ir naudoti kasdien – gražus, ir kartu visiškai minimalistinis: tik tai, ko labiausiai reikia.

Deejo peiliai kuriami siekiant funkcionalumo ir grožio, bet svarbiausiu kriterijumi išlieka malonumas jais naudotis. Deejo peiliai itin lengvi (37 g, 27 g, 15 g), geležtės pagamintos iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno, su saugia liner lock užrakto sistema bei patogiomis sagtimis prie diržo.

0 Atsiliepimų

Palik atsiliepimą

Jūsų įvertinimas
Prisijungti
Dėkojame už įvertinimą! Atsiliepimas laukia parduotuvės savininko patvirtinimo.
Be UAB "Skonis ir kvapas" sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją.
© 2008-2019 UAB "Skonis ir kvapas"
TABAKO GIDAS