Aromatinė žvakė RYŽIŲ PUDRA (100 g.)

6,60 €
Kiekis

Žvakės liepsna sukurs šiltą ir kvapnią atmosferą. Atsipalaiduojantis, raminantis pudros ir ryžių aromatas.

Aprašymas

Collines de Provence daugiau nei 25 metus nuostabios Provanso gamtos apsupty kuria ir gamina augalinius kvapus, spalvinančius mūsų kasdienybę. Parfumeur-botaniste - taip vadinami Collines de Povince specialistai, sujungiantys parfumerio ir botaniko specializacijas į vieną, gebantys pasirinkti geriausius gėlynus, tinkamiausius žiedlapius, bei iš jų paruošti darnų kvapų sąskambį.

Čia pat Provanse, gimsta ne tik kvapų receptai - čia rankomis gaminami, pakuojami ir patys produktai. Collines de Provence kruopščiai atsirenka medžiagas ir gamybos metodus, todėl yra visada tikri dėl savo gaminių kokybės ir autentiškumo.


  • kiekvieną kartą prieš uždegant žvakę pakirpkite dagtį iki 8mm ilgio. Taip pat pašalinkite visus degtukų ar nudegusios dagties likučius
  • žvakę statykite ant lygaus paviršiaus, kad ji degtų tolygiai. - Nedeginkite žvakės ilgiau nei 2 val. iš eilės
  • negesinkite žvakės prieš visam paviršiaus vaškui ištirpstant, kad vaškas nuolat degtų tolygiai
  • užgesinę žvakę, prieš vaškui sustingstant, dagtį grąžinkite į žvakės vidurį, kad sekantį kartą uždegus žvakės indas neaprūktų
  • nejudinkite žvakės tol, kol skystas vaškas nesukietėjo. Degindami žvakę, būkite atsargūs: nestatykite jos šalia degių daiktų ar skersvėjyje, nepalikite degančios be priežiūros, šalia vaikų ar naminių gyvūnų.
Prekė detaliau
Savybė Reikšmė
Kvapų tipas Kvepiančios žvakės
Svoris 0.2 kg

Būkite pirmas, palikęs atsiliepimą