Kvapai namams VANILĖ / GREIPFRUTAS 100 ml

12,90 €
Kiekis

Kvapai namams: klasikinis purškiklis, padėsiantis namuose sukurti norimą aurą. Tobula pusiausvyra tarp citrusinių vaisių šviežumo ir vanilės saldumo; kvapas, kuris pažadins jūsų pojūčius.

Šiais kvepalais galite greitai ir efektyviai iškvėpinti bet kurią norimą patalpos vietą. Spauskite purškiklį tol, kol pasieksite norimą kvapo intensyvumą.

Aprašymas

Collines de Provence daugiau nei 25 metus nuostabios Provanso gamtos apsupty kuria ir gamina augalinius kvapus, spalvinančius mūsų kasdienybę. Parfumeur-botaniste - taip vadinami Collines de Povince specialistai, sujungiantys parfumerio ir botaniko specializacijas į vieną, gebantys pasirinkti geriausius gėlynus, tinkamiausius žiedlapius, bei iš jų paruošti darnų kvapų sąskambį.

Čia pat Provanse, gimsta ne tik kvapų receptai - čia rankomis gaminami, pakuojami ir patys produktai. Collines de Provence kruopščiai atsirenka medžiagas ir gamybos metodus, todėl yra visada tikri dėl savo gaminių kokybės ir autentiškumo.

Prekė detaliau

Būkite pirmas, palikęs atsiliepimą

Prenumeruok ir gauk naujausius pasiūlymus

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę statisniais ir rinkodaros tikslais šioje sveitainėje naudojame slapukus, kuriuos galėsite bet kada atšaukti ir/ar ištrinti, pakeisdami nustatymus savo interneto naršyklėje. Daugiau informacijos apie slapukus rasite čia

Jūsų užsakymais
rūpinasi: