Žalioji arbata JAPAN MATCHA Super Premium, 30 g.

48,95 €
Kiekis

Ten japonų kalboje reiškia dangų, tad ši matcha taip pavadinta ne veltui - ji išties yra dangiška. Ši matcha turi salsvumo, švelnių vaisinių natų, suteikia šviežumo pojūtį, bet tuo pačiu jos skonis yra ganėtinai intensyvus. Tai yra itin aukštos kokybės matcha, ieškantiems prabangaus gėrimo. Ten taip pat puikiai tinka gaminti tirštą matcha gėrimą koicha.

Aprašymas

Rekomenduojame arbatą matcha Super Premium ruošti taip: pusę arbatinio šaukštelio matcha miltelių užpilti 70 ml šilto vandens (60 ºC) ir plakti bambukine šluotele tol, kol miltukai tolygiai pasiskirsys vandenyje, o paviršiuje susidarys graži puta.


Matcha - tai švieži arbatos pumpurėliai ir lapeliai, sutrinti į miltelius. Daugiau nei 800 metų Zen budistų vienuoliai naudoja šią arbatą meditacijų metu. Vienuoliai tiki, jog matcha arbata praskaidrina mintis, subalansuoja procesus, vykstančius mūsų kūne ir sieloje. Atrodo, ką bendro gali turėti mūsų greitų apsukų kasdienybė su vienuolių budistų meditacijomis. Bet geriau pagalvojus, ne tokie mes ir skirtingi: mažai miegame, dirbame protinius darbus, mums svarbu susikaupti net ties monotoniškomis užduotimis.

Matcha arbatai gaminti naudojami tik jauniausi ir šviežiausi arbatlapiai, užauginti šešėlyje nuo kaitrios saulės paslėptuose arbatos soduose. Arbatlapiai akmeninių girnų pagalba sutrinami į smulkius miltelius.

Matcha arbata unikali ir savo paruošimo būdu. Į miltelius sutrinta arbata bambukinės šluotelės pagalba išplakama vandenyje. Geriant matcha, į virškinimo traktą kartu su arbatlapių ištrauka pakliūna ir smulkiai sumalti arbatlapiai.

Prekė detaliau
Savybė Reikšmė
Regionas Japonija
Poveikis Tonizuoja
Svoris 0.03 kg

Jums taip pat gali patikti

Susiję straipsniai

Būkite pirmas, palikęs atsiliepimą