Žalioji arbata JAPAN MATCHA Premium, 30 g.

40,26 €
Kiekis

Horai matcha yra reta, aukštos kokybės arbata. Ji yra švelni, salsva, turinti subtilų poskonį ir žavinti savo smaragdine žaluma. Tai puikus pasirinkimas matcha žinovams. Ši matcha idealiai tinka gaminti koicha - tirštą, koncentruotą matcha gėrimą. Kadangi turi mažiau kartumo nei žemesnės kokybės matcha, koicha pagaminta iš Horai bus subalansuoto ir švelnaus skonio.

Aprašymas

Rekomenduojame arbatą matcha Premium ruošti taip: pusę arbatinio šaukštelio matcha miltelių užpilti 70 ml šilto vandens (60 ºC) ir plakti bambukine šluotele tol, kol miltukai tolygiai pasiskirsys vandenyje, o paviršiuje susidarys graži puta.


Matcha - tai švieži arbatos pumpurėliai ir lapeliai, sutrinti į miltelius. Daugiau nei 800 metų Zen budistų vienuoliai naudoja šią arbatą meditacijų metu. Vienuoliai tiki, jog matcha arbata praskaidrina mintis, subalansuoja procesus, vykstančius mūsų kūne ir sieloje. Atrodo, ką bendro gali turėti mūsų greitų apsukų kasdienybė su vienuolių budistų meditacijomis. Bet geriau pagalvojus, ne tokie mes ir skirtingi: mažai miegame, dirbame protinius darbus, mums svarbu susikaupti net ties monotoniškomis užduotimis.

Matcha arbatai gaminti naudojami tik jauniausi ir šviežiausi arbatlapiai, užauginti šešėlyje nuo kaitrios saulės paslėptuose arbatos soduose. Arbatlapiai akmeninių girnų pagalba sutrinami į smulkius miltelius.

Matcha arbata unikali ir savo paruošimo būdu. Į miltelius sutrinta arbata bambukinės šluotelės pagalba išplakama vandenyje. Geriant matcha, į virškinimo traktą kartu su arbatlapių ištrauka pakliūna ir smulkiai sumalti arbatlapiai.

Prekė detaliau
Savybė Reikšmė
Regionas Japonija
Poveikis Tonizuoja
Svoris 0.03 kg

Jums taip pat gali patikti

Susiję straipsniai

Būkite pirmas, palikęs atsiliepimą