0
prekių
Pirkti
KLEOPATROS MUILAS (150 g.)

Beveik prieš du tūkstančius metų, Kleopatros muilas, pagamintas iš aukštos kokybės alyvuogių aliejaus, buvo plačiai naudojamas Rytuose.

Kleopatros muilas iki šių dienų gaminamas išlaikant senąsias tradicijas, tai - natūralus produktas, jo sudėtyje nėra konservuojančių medžiagų, dažų ir gyvulinių riebalų. Muilo gamybai naudojamas alyvuogių aliejus puikiai drėkina ir minkština odą, tinka net ir jautriai odai.

8.69€

free shipping logo  Atsiimkite nemokamai SKONIO IR KVAPO parduotuvėje per 0-2 d.d
  Pristatymas per 1-2 darbo dienas
Daugiau

Beveik prieš du tūkstančius metų Kleopatros muilas, pagamintas iš aukštos kokybės alyvuogių aliejaus buvo plačiai naudojamas Rytuose. Šis puikus natūralus muilas pirmą kartą atkeliavo į Europą XVI amžiuje ir iki šiol gaminamas pagal tradicinius metodus ir receptus. Kleopatros muilui nuo senų laikų būdingas švelnus ir egzotiškas kvapas bei stačiakampė forma

Išorėje šis muilas yra žemės rudumo spalvos, bet viduje tamsiai žalias. Jeigu Kleopatros muilui leidžiama išdžiūti ir jis laikomas muilinėje, jo užtenka daug ilgiau nei įprasto muilo. 200 gramų gabalėlio, naudojant jį kaip kasdienį muilą visam kūnui, užtenka net 6 mėnesiams. Šis muilas turi efektyvių dezodoruojančių savybių.

Reguliariai naudojant šį muilą, oda tampa neprilygstamai švelni, nes muile esantys aliejai ir kitos medžiagos drėkina, papildo ir valo odą. Puikiai tinka prausti kūdikius ar stresų išvargintai ir jautriai odai. Naudojant šį muilą, sumažėja žalingas aplinkos poveikis odai, pažeista oda ima atsigauti. Kleopatros muilas taip pat tinka plauti plaukams ir pagerinti pažeistą galvos odos būklę. Kleopatros muilas yra natūralus produktas, jo sudėtyje nėra konservuojančių medžiagų, dažų ir gyvulinių riebalų. Jį gaminant nebuvo daromi bandymai su gyvūnais.

0 Atsiliepimų

Palik atsiliepimą

Jūsų įvertinimas
Prisijungti
Dėkojame už įvertinimą! Atsiliepimas laukia parduotuvės savininko patvirtinimo.

Klientai, įsigiję šią prekę taip pat pirko

TOP
TOP

Matė EXOTIC DREAM

nuo 1.50€

LAPACHO arbata

nuo 1.50€

Bambukų arbata

nuo 1.20€

TOP

Piala SAKURA

5.99€

Be UAB "Skonis ir kvapas" sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją.
© 2008-2019 UAB "Skonis ir kvapas"