0
prekių
Pirkti
Juodoji PU ERH arbata lizdeliais, 60 g.

Pu Erh arbata - tai specifinio, kiek neįprasto skonio, fermentuota arbata, fermentacijos proceso metu įgaunanti šiltų žemės, medžio, tamsių vaisių aromatų, tirštą, sunkų kūną. Kilusi iš Kinijos Junanio provincijos Pu Erh regiono, šio nepaprasto skonio arbata turi gausų gerbėjų būrį ir savą, šiuolaikinę mitologiją.

2.31€ 38.5 €/kg 0.19 €

free shipping logo  Atsiimkite nemokamai SKONIO IR KVAPO parduotuvėje per 0-2 d.d
  Pristatymas per 1-2 darbo dienas
Daugiau

Ši arbata auga ir bręsta Junanyje, pu-erh tėvynėje. Junanis - marga, žaliuojanti pietvakarių Kinijos provincija, laikoma arbatos (tiek augalo, tiek gėrimo) gimtine. Arbata čia - ir kasdienis pietų pertraukos gėrimas tiesiog iš stiklinės, ir aukštosios kultūros dalis, įmantriai pateikiama arbatos meistro. Arbata suspausta į "lizdelius" (toucha) - nedidelę, arbatinio vertės arbatos porciją. Presuota arbata - sena tradicija, senais laikais leisdavusi arbatą patogiau gabenti ir sandėliuoti.

pu-erh arbata. 

Rekomenduojame YUNNAN PU ERH TOUCHA arbatą ruošti taip: į pašildytą arbatinį įdėkite arbatos lizdelį, užplikykite virintu, iki 95°C atvėsintu vandeniu, ir palaikykite 3-5 min. Kad arbata neapkarstų, arbatlapius geriau išimti ar nukošti.

0 Atsiliepimų

Palik atsiliepimą

Jūsų įvertinimas
Prisijungti
Dėkojame už įvertinimą! Atsiliepimas laukia parduotuvės savininko patvirtinimo.

Panašios prekės

N
N
N
N
TOP
N
N
N
N

Klientai, įsigiję šią prekę taip pat pirko

TOP
N
TOP
Be UAB "Skonis ir kvapas" sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją.
© 2008-2019 UAB "Skonis ir kvapas"
ARBATOS GIDAS