Juodoji arbata BLACK DRAGON (Yunnan)

3,40 €
Svoris
Kiekis

Ypatingai kvapni juodoji arbata iš Yunnan regiono. Yunnan arbatos laukai driekiasi aukštai kalnuose Pietų Kinijoje. Palankus klimatas, turtingas dirvožemis sukuria idealias sąlygas arbatlapiams bręsti. Vietiniams arbata - neatsiejama gyvenimo dalis. Viskas čia yra susieta su arbata, jos auginimu, gamyba ir vartojimu.

Black Dragon arbatai būdinga turtingas skonis, kreminė gėrimo tekstūra, ilgai trunkantis poskonis.

Aprašymas

Sudedamosios dalys: juodoji kiniška arbata.

Rekomenduojame arbatą BLACK DRAGON (Yunnan) ruošti taip: į pašildytą puodelį įberkite 1-2 arbatinius šaukštelius arbatos, užplikykite virintu, iki 95°C atvėsintu vandeniu, ir palaikykite 3-5 min.

Prekė detaliau

Šaltiniai

Ieškantiems išskirtinių dalykų ir vertinantiems natūralų, gyvą arbatos skonį išskyrėme „Šaltinių“ liniją. „Šaltinių“ arbatas mes perkame tiesiai iš arbatos sodų ir žmonių, ją auginančių: jos šviežios, atskleidžia grynos arbatos skonių ir kvapų įvairovę ir yra tradicinės savo regionui.

Arbatos gimtinė – Rytų kraštai. Apie žmogų, sklidiną ramybės ir išminties, Rytuose sakoma: „arbata jame“. Keliaudami mes ieškome arbatos sodų ir būtent tokių – arbatos sklidinų – žmonių.

Su jais atsirinkome „Šaltinių“ arbatas: natūralias ir autentiškas. “Šaltinių” arbatos skirtos Jums: reikliems kokybei ir norintiems pažinti pačias arbatos ištakas. Ne vieną puodelį arbatos išgėrę kartu su arbatos meistrais tikrai žinome, kiek darbo ir meilės sudėta į šiuos kvapnius lapelius.

Savybė Reikšmė
Tipas Natūrali
Dominuojantis aromatas Gėlės/žolelės
Regionas Kinija
Poveikis Tonizuoja
Ieškantiems išskirtinumo ŠALTINIŲ arbatos
Skonio pojūtis Intensyvus

Jums taip pat gali patikti

Būkite pirmas, palikęs atsiliepimą