Pirmojo skynimo juodoji arbata "DARJEELING TEESTA VALLEY SFTGFOP1 FF"2021

6,59 €
Svoris
Kiekis

Pirmojo 2021 m. skynimo Darjeeling arbata iš TEESTA VALLEY sodo. Dardžilingo arbata, auginama šiaurės Indijoje, vadinama arbatų šampanu. Patys pirmieji jos pumpurai skinami kovo-balandžio mėnesiais ir skelbia naujo arbatų sezono pradžią. Jie vertinami dėl itin lengvo skonio ir intensyvaus gėlių aromato. Ši arbata atkeliauja iš Teesta Valley sodo - vieno seniausių Darjeelingo sodų, britų ir škotų sodinto 1841 metais. Arbatkrūmiai čia auginami 760-1500 metrų aukštyje. Veikiami įnoringo aukštikalnių klimato, lapeliai subręsta ypatingai kompleksiško skonio.

Aprašymas

Sudedamosios dalys: juodoji Darjeeling arbata. Paruošimas: 200 ml / 3g / 95°C / 3-5 min. Laikyti sausoje, tamsioje vietoje, sandarioje pakuotėje.

Prekė detaliau

Šaltiniai

Ieškantiems išskirtinių dalykų ir vertinantiems natūralų, gyvą arbatos skonį išskyrėme „Šaltinių“ liniją. „Šaltinių“ arbatas mes perkame tiesiai iš arbatos sodų ir žmonių, ją auginančių: jos šviežios, atskleidžia grynos arbatos skonių ir kvapų įvairovę ir yra tradicinės savo regionui.

Arbatos gimtinė – Rytų kraštai. Apie žmogų, sklidiną ramybės ir išminties, Rytuose sakoma: „arbata jame“. Keliaudami mes ieškome arbatos sodų ir būtent tokių – arbatos sklidinų – žmonių.

Su jais atsirinkome „Šaltinių“ arbatas: natūralias ir autentiškas. “Šaltinių” arbatos skirtos Jums: reikliems kokybei ir norintiems pažinti pačias arbatos ištakas. Ne vieną puodelį arbatos išgėrę kartu su arbatos meistrais tikrai žinome, kiek darbo ir meilės sudėta į šiuos kvapnius lapelius.

Jums taip pat gali patikti

Būkite pirmas, palikęs atsiliepimą