0
prekių
Pirkti
Juodoji arbata JASBIRE DRAGON

Dėl išskirtinės arbatlapių formos vietiniai nepaliečiai šią arbatą vadina drakono iltimis arba drakono nagais. Dideli spiralės formos arbatlapiai primena sruogeles. Užplikius arbatą jie lėtai išsiskleidžia, pripildydami puodelį tamsaus gintaro spalvos, išraiškingo skonio gėrimo, vos salstelėjusiu poskoniu.

Nuo 5.07€ 169 €/kg 0.84 €

free shipping logo  Atsiimkite nemokamai SKONIO IR KVAPO parduotuvėje per 0-2 d.d
  Pristatymas per 1-2 darbo dienas
Daugiau

Tai – „Šaltinių“ linijos arbata. Šias arbatas skiriame ieškantiems išskirtinių dalykų ir vertinantiems natūralų, gyvą arbatos skonį. „Šaltinių“ arbatas mes perkame tiesiai iš arbatos sodų ir žmonių, ją auginančių: jos šviežios, atskleidžia grynos arbatos skonių ir kvapų įvairovę ir yra tradicinės savo regionui.

Pietiniuose Himalajų kalnų šlaituose, kur Indija susiduria su Nepalo, Butano karalystėmis ir Tibetu, auginama viena puikiausių arbatų pasaulyje. Čia 800 – 2000 metrų aukštyje žaliuojančių sodų arbata garsėja išskirtiniu muskatines vynuoges primenančiu skoniu. Šią arbatą vežamės iš Nepalo, iš arbatos manufaktūros, įsikūrusios po Sandakphu kalno viršūne. Tai – jungtinė vietos ūkininkų iniciatyva organiškai auginti arbatą ir gaminti išskirtines arbatos rūšis.

 

juodoji Nepalo arbata

Rekomenduojame arbatą JASBIRE DRAGON ruošti taip: į pašildytą puodelį įberkite 1-2 arbatinius šaukštelius arbatos, užplikykite virintu, iki 95°C atvėsintu vandeniu, ir palaikykite 3-5 min.

0 Atsiliepimų

Palik atsiliepimą

Jūsų įvertinimas
Prisijungti
Dėkojame už įvertinimą! Atsiliepimas laukia parduotuvės savininko patvirtinimo.

Panašios prekės

TOP
TOP
TOP
TOP
TOP
TOP
TOP
TOP
TOP
TOP
TOP
TOP

Žalioji arbata SLYVA

nuo 1.95€

Klientai, įsigiję šią prekę taip pat pirko

TOP
TOP

Ulongas NR 8

nuo 3.55€

TOP
TOP
TOP
TOP

Bambukų arbata

nuo 1.20€

TOP
Be UAB "Skonis ir kvapas" sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją.
© 2008-2020 UAB "Skonis ir kvapas"
ARBATOS GIDAS