0
prekių
Pirkti
Juodoji arbata BLACK DRAGON (Yunnan)

Ypatingai kvapni juodoji arbata iš Yunnan regiono. Yunnan arbatos laukai driekiasi aukštai kalnuose Pietų Kinijoje. Palankus klimatas, turtingas dirvožemis sukuria idealias sąlygas arbatlapiams bręsti. Vietiniams arbata - neatsiejama gyvenimo dalis. Viskas čia yra susieta su arbata, jos auginimu, gamyba ir vartojimu.

Black Dragon arbatai būdinga turtingas skonis, kreminė gėrimo tekstūra, ilgai trunkantis poskonis.

Nuo 3.40€ 84.9 €/kg 0.42 €

free shipping logo  Atsiimkite nemokamai SKONIO IR KVAPO parduotuvėje per 0-2 d.d
  Pristatymas per 1-2 darbo dienas
Daugiau

Tai – „Šaltinių“ linijos arbata. Šias arbatas skiriame ieškantiems išskirtinių dalykų ir vertinantiems natūralų, gyvą arbatos skonį. „Šaltinių“ arbatas mes perkame tiesiai iš arbatos sodų ir žmonių, ją auginančių: jos šviežios, atskleidžia grynos arbatos skonių ir kvapų įvairovę ir yra tradicinės savo regionui.

Ši arbata – iš margos pietvakarių Kinijos provincijos Junanio. Junanis laikomas arbatos (tiek augalo, tiek gėrimo) gimtine. Arbata čia – ir kasdienis pietų pertraukos gėrimas tiesiog iš stiklinės, ir aukštosios kultūros dalis, įmantriai pateikiama arbatos meistro.

 

 juodoji kiniška arbata

Rekomenduojame arbatą BLACK DRAGON (Yunnan) ruošti taip: į pašildytą puodelį įberkite 1-2 arbatinius šaukštelius arbatos, užplikykite virintu, iki 95°C atvėsintu vandeniu, ir palaikykite 3-5 min.

1 Atsiliepimai

“Arbata tikrai puiki, išskirtinė. Gal dėl išskirtinumo ją "prisijaukinau" ne iš karto: arbatos skonis ir kvapas pilnai atsiskleidė geriant iš specialiai įsigyto plataus ir žemo skaidraus stiklo puodelio. Ilgas malonus poskonis ir ne per daug taninų. Tvirta kandidatė į mano nuolat geriamų arbatų šeimą. ”
G. Kontrimas

Palik atsiliepimą

Jūsų įvertinimas
Prisijungti
Dėkojame už įvertinimą! Atsiliepimas laukia parduotuvės savininko patvirtinimo.

Panašios prekės

TOP
TOP
TOP
TOP
TOP
TOP
TOP
TOP
TOP
TOP
TOP

Žalioji arbata SLYVA

nuo 1.95€

Klientai, įsigiję šią prekę taip pat pirko

TOP
TOP
TOP
TOP
TOP
TOP
TOP
Be UAB "Skonis ir kvapas" sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją.
© 2008-2020 UAB "Skonis ir kvapas"
ARBATOS GIDAS