0
prekių
Pirkti
TOP
JERICHO ROŽĖ

Šis dykumos augalas apipintas legendomis, laikomas prisikėlimo, meilės, stiprybės simboliu. Jericho rožė bus jūsų namų puošmena ir mažas stebuklas: iš sudžiūvusio kamuoliuko, įmerktas į šlakelį vandens, jis išsiskleis į vešlų žalią "žiedą". Ši jericho rožės savybė prisikelti naujam gyvenimui nuo seno žavėjo ir įkvėpdavo žmones.

Jericho rožė gali būti naudojama kambario orui pagerinti, sugerti dūmus. Ji taip pat atbaido įvairius kenkėjus.

4.92€

free shipping logo  Atsiimkite nemokamai SKONIO IR KVAPO parduotuvėje per 0-2 d.d
  Pristatymas per 1-2 darbo dienas
Daugiau

Laimės, meilės, ilgo gyvenimo ir neblėstančio grožio simbolis. Gamtos stebuklas, kuris išlieka per amžius ekstremaliose temperatūrose, be vandens ir druskų. Šiam augalui nereikės nei sodo, nei žemių, nei vazonėlio. Pritrūkęs drėgmės, augalas susiskleidžia į rudą, sausą gniužulą, ir sunku patikėti, kad sausuose lapeliuose dar likę gyvybės. Tačiau pakanka šlakelio vandens, kad Jericho rožė vėl pražystų.

Šis augalas yra kilęs iš nepaprastai sausų regionų ir ištveria ilgus sausros periodus. Sausose sąlygose augalas tampa pilkai žalias sausas gumulėlis ir tik gavęs drėgmės vėl auga. Pirmi kryžiuočiai, o vėliau ir viduramžių piligrimai gabeno šią naujeną iš krikščionims šventų vietų į Europą. Iš tų laikų apie rožę išlikę daug nuostabių legendų. Tikima, kad Mergelė Marija, gabenama iš Nazareto į Egiptą, palaimino šį augalą ir tai rožei davė amžiną gyvenimą. Nuo to laiko Europos žmonės tiki, kad laimė ir palaiminimas aplanko tuos, kurie laiko Jericho rožę savo namuose. Rožė gali būti naudojama kambario orui pagerinti, sugerti dūmus. Ji taip pat atbaido įvairius kenkėjus.

Žmonės, kilę iš tų pačių kraštų, kaip ir Jericho rožė, geria, maudosi ir naudoja kompresams vandenį, kuriame pražydo augalas, nes jis žinomas ir dėl gydomųjų savybių. Taip pat nuo seno manoma, kad šis augalas palengvina gimdymo skausmus. Beduinų moterys mirko rožę vandenyje, nes mano, kad geriant šį skysti galima sumažinti skausmus ir padėti sveikimo procesams.

Kad Jericho rožė išsiskleistų, įmerkite ją į vandenį (temperatūra - nesvarbi, tinka tiek šaltas, tiek karštas vanduo). Įmerkus atsitinka kažkas nepaprasto, “negyvos” šakelės ir lapeliai pradeda pamažu skleistis ir apytiksliai po 90 minučių Jericho rožė tampa nuostabiu žaliu žiedu. Kai rožė pradeda žydėti, laikykite ją plokščiame inde su trupučiu šviežio vandens. Po 6-8 žydėjimo dienų rožė turi būti išimta iš vandens ir laikoma sausoje vietoje. Po 2 dienų rožė pilnai išdžiūsta. Šį unikalų augalą galima išskleisti ir vėl sudžiovinti taip dažnai, kaip jūs tik norite.

0 Atsiliepimų

Palik atsiliepimą

Jūsų įvertinimas
Prisijungti
Dėkojame už įvertinimą! Atsiliepimas laukia parduotuvės savininko patvirtinimo.

Klientai, įsigiję šią prekę taip pat pirko

Ulongas RAUDONA UPĖ

nuo 3.60€

TOP
TOP
TOP
TOP
TOP
TOP
TOP
TOP
Be UAB "Skonis ir kvapas" sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją.
© 2008-2018 UAB "Skonis ir kvapas"