0
prekių
Pirkti

Ilgametė patirtis


Skonis ir kvapas - dvidešimtmetį skaičiuojanti komanda!


Mūsų pagrindinis kasdienių darbų tikslas – pasaulio kultūras, kurias galima atrasti per skonį ir kvapą, išradingai pateikti ieškantiems jaukumo, kokybės ir gero gyvenimo. Keliaujame, ragaujame, šnekamės ir domimės tam, kad visus savo įspūdžius perkeltume į smalsių žmonių namus, darbo pertraukėles, susibūrimus ar laisvalaikį.

Mūsų darbe svarbu nuolat domėtis, būti atviriems naujoms patirtims, skoniams, grožiui įvairiausiomis jo formomis. Svarbu mokėti pasižiūrėti kitu kampu ar per kito žmogaus akis. Nuolat mokomės ir mokome pažinti vartojimo tradicijas, kultūras, kuriame ir keičiame produktus įsiklausydami į modernaus pasaulio norus. Todėl mūsų komandą sudaro atviri, kūrybiški ir drąsūs žmonės. Kartu tai – labai marga komanda. Su kai kuriais esame kartu jau 20 metų, jie padėjo susikurti savas tradicijas, žino visas mūsų istorijas.

Kurdami savo produktus įdedame daug darbo ir meilės, todėl norime, kad kiekvienas komandos narys žinotų jų istoriją. O šį išmanymą jau galima pritaikyti daugelyje skirtingų sričių ir atrasti savąją: specializuotose mūsų parduotuvėse, bendraujant su didmenos ar užsienio partneriais, prisidedant prie naujų produktų kūrimo ar gamybos, atrenkant kokybiškas arbatas ir kavas ar kitur.

Be UAB "Skonis ir kvapas" sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją.
© 2008-2020 UAB "Skonis ir kvapas"