0
prekių
Pirkti
Aromatinė žvakė KRYŽIAŽIEDĖ / BIJŪNAS (200 g.)

Žvakės liepsna sukurs šiltą ir kvapnią atmosferą. Pasinerkite į svaiginančius bijūno ir pasifloro kvapus papildo vaisiniai greipfruto, kriaušės ir ličio aromatai. Derinys mėgstantiems vaisinius kvapus.

15.95€

free shipping logo  Atsiimkite nemokamai SKONIO IR KVAPO parduotuvėje per 0-2 d.d
  Pristatymas per 1-2 darbo dienas
Daugiau

Collines de Provence daugiau nei 25 metus nuostabios Provanso gamtos apsupty kuria ir gamina augalinius kvapus, spalvinančius mūsų kasdienybę. Parfumeur-botaniste - taip vadinami Collines de Povince specialistai, sujungiantys parfumerio ir botaniko specializacijas į vieną, gebantys pasirinkti geriausius gėlynus, tinkamiausius žiedlapius, bei iš jų paruošti darnų kvapų sąskambį.

Čia pat Provanse, gimsta ne tik kvapų receptai - čia rankomis gaminami, pakuojami ir patys produktai. Collines de Provence kruopščiai atsirenka medžiagas ir gamybos metodus, todėl yra visada tikri dėl savo gaminių kokybės ir autentiškumo.

 

  • kiekvieną kartą prieš uždegant žvakę pakirpkite dagtį iki 8mm ilgio. Taip pat pašalinkite visus degtukų ar nudegusios dagties likučius
  • žvakę statykite ant lygaus paviršiaus, kad ji degtų tolygiai. - Nedeginkite žvakės ilgiau nei 2 val. iš eilės
  • negesinkite žvakės prieš visam paviršiaus vaškui ištirpstant, kad vaškas nuolat degtų tolygiai
  • užgesinę žvakę, prieš vaškui sustingstant, dagtį grąžinkite į žvakės vidurį, kad sekantį kartą uždegus žvakės indas neaprūktų
  • nejudinkite žvakės tol, kol skystas vaškas nesukietėjo. Degindami žvakę, būkite atsargūs: nestatykite jos šalia degių daiktų ar skersvėjyje, nepalikite degančios be priežiūros, šalia vaikų ar naminių gyvūnų.

0 Atsiliepimų

Palik atsiliepimą

Jūsų įvertinimas
Prisijungti
Dėkojame už įvertinimą! Atsiliepimas laukia parduotuvės savininko patvirtinimo.

Panašios prekės

TOP
Be UAB "Skonis ir kvapas" sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją.
© 2008-2020 UAB "Skonis ir kvapas"