0
prekių
Pirkti
Aromatinė žvakė JUODIEJI SERBENTAI-KAMELIJA (200 g.)

Žvakės liepsna sukurs šiltą ir kvapnią atmosferą. Vaisinės juodųjų serbentų ir ličių natos, aromato širdyje - švelni kamelija. Mėgstantiems rūgštesnius, gaivesnius vaisinius kvapus.

15.95€

free shipping logo  Atsiimkite nemokamai SKONIO IR KVAPO parduotuvėje per 0-2 d.d
  Pristatymas per 1-2 darbo dienas
Daugiau

Collines de Provence daugiau nei 25 metus nuostabios Provanso gamtos apsupty kuria ir gamina augalinius kvapus, spalvinančius mūsų kasdienybę. Parfumeur-botaniste - taip vadinami Collines de Povince specialistai, sujungiantys parfumerio ir botaniko specializacijas į vieną, gebantys pasirinkti geriausius gėlynus, tinkamiausius žiedlapius, bei iš jų paruošti darnų kvapų sąskambį.

Čia pat Provanse, gimsta ne tik kvapų receptai - čia rankomis gaminami, pakuojami ir patys produktai. Collines de Provence kruopščiai atsirenka medžiagas ir gamybos metodus, todėl yra visada tikri dėl savo gaminių kokybės ir autentiškumo.

 

  • kiekvieną kartą prieš uždegant žvakę pakirpkite dagtį iki 8mm ilgio. Taip pat pašalinkite visus degtukų ar nudegusios dagties likučius
  • žvakę statykite ant lygaus paviršiaus, kad ji degtų tolygiai. - Nedeginkite žvakės ilgiau nei 2 val. iš eilės
  • negesinkite žvakės prieš visam paviršiaus vaškui ištirpstant, kad vaškas nuolat degtų tolygiai
  • užgesinę žvakę, prieš vaškui sustingstant, dagtį grąžinkite į žvakės vidurį, kad sekantį kartą uždegus žvakės indas neaprūktų
  • nejudinkite žvakės tol, kol skystas vaškas nesukietėjo. Degindami žvakę, būkite atsargūs: nestatykite jos šalia degių daiktų ar skersvėjyje, nepalikite degančios be priežiūros, šalia vaikų ar naminių gyvūnų.

0 Atsiliepimų

Palik atsiliepimą

Jūsų įvertinimas
Prisijungti
Dėkojame už įvertinimą! Atsiliepimas laukia parduotuvės savininko patvirtinimo.

Panašios prekės

TOP

Klientai, įsigiję šią prekę taip pat pirko

TOP
Be UAB "Skonis ir kvapas" sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją.
© 2008-2020 UAB "Skonis ir kvapas"