Kvapas namams VANILĖ / GREIPFRUTAS 100 ml

18,90 €
Kiekis

Pasiduokite elegantiško kvapo kerams. Natūralaus rotango lazdelės, pamerktos į dailų buteliuką, iš lėto skleis kvepalų aromatą po visus namus. Tobula pusiausvyra tarp citrusinių vaisių šviežumo ir vanilės saldumo; kvapas, kuris pažadins jūsų pojūčius.

Aprašymas

Collines de Provence daugiau nei 25 metus nuostabios Provanso gamtos apsupty kuria ir gamina augalinius kvapus, spalvinančius mūsų kasdienybę. Parfumeur-botaniste - taip vadinami Collines de Povence specialistai, sujungiantys parfumerio ir botaniko specializacijas į vieną, gebantys pasirinkti geriausius gėlynus, tinkamiausius žiedlapius, bei iš jų paruošti darnų kvapų sąskambį.

Čia pat Provanse, gimsta ne tik kvapų receptai - čia rankomis gaminami, pakuojami ir patys produktai. Collines de Provence kruopščiai atsirenka medžiagas ir gamybos metodus, todėl yra visada tikri dėl savo gaminių kokybės ir autentiškumo.


  • į kvapo buteliuką "pamerkite" rotango lazdeles. Kvapo intensyvumą galite reguliuoti įdėdami daugiau ar mažiau lazdelių
  • optimaliam kvapnumui pasiekti, laikas nuo laiko lazdeles pergrupuokite
  • kai kvapų buteliukas ištuštėja, galite jį papildyti tuo pačiu kvapu. Patartina kartu pakeisti ir lazdeles

Savo saugumui, venkite kvapų kontakto su akimis. Rotango lazdelių kapiliarai prisipildo kvapu, kurį pamažu garina ir skleidžia dar 4-6 savaites.

Prekė detaliau

Būkite pirmas, palikęs atsiliepimą

Prenumeruok ir gauk naujausius pasiūlymus

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę statisniais ir rinkodaros tikslais šioje sveitainėje naudojame slapukus, kuriuos galėsite bet kada atšaukti ir/ar ištrinti, pakeisdami nustatymus savo interneto naršyklėje. Daugiau informacijos apie slapukus rasite čia

Jūsų užsakymais
rūpinasi: