0
prekių
Pirkti
Arbatų rinkinys KELIONĖ APLINK PASAULĮ

Norintiems truputį pakeliauti nekeliant kojos iš namų, ne visada būtina nerti į internetą. Galima pasivaikščioti po skonio ir kvapo pasaulį su arbatos puodeliu. Labai skirtingos ir charakteringos arbatos iš didžiųjų arbatos kultūrų: prieskoninė indiška Masala arbata, gaivi, truputį riešutinė japonška genmaicha, salstelėjusi kiniška mao feng ir neįprasta, švelni raibsteglių arbata iš Pietų Afrikos. 

6.89€

E-kaina galioja tik perkant internetu

free shipping logo  Atsiimkite nemokamai SKONIO IR KVAPO parduotuvėje per 0-2 d.d
  Pristatymas per 1-2 darbo dienas
Daugiau
  • 50g. Prieskonių mišinys MASALA SPICE BLEND – kitokia indiška arbata - čajus, toks, kokį jį geria Kalkutos ar Mumbajaus gatvėse. Cinamono, imbiero, kardamono, gvazdikėlių ir pipirų mišinys, paruoštas remiantis Ajurveda - senąja Indijos išmintimi. Nuostabiai kvapnus, rausvas, tirštas, su pienu paruoštas tradicinis rytiečių gėrimas. Dažnai saldinamas medumi.
  • 50g. Žalioji arbata JAPAN GENMAICHA – genmaicha (ryžių arbata) yra puikus įvadas į žaliųjų arbatų pasaulį - švelni, neapkarstanti, o kepinti ryžių grūdeliai suteikia ypatingą riešutinį prieskonį. Japoniška žalioji arbata, kilusi iš regionų, žaliuojančių ryžių laukais. Ryžiais ūkininkai gardindavo arbatą, tikėdami, kad ši suteiks daugiau jėgų.
  • 50g. Juodoji arbata GOLDEN MAO FENG – tamsios gintaro spalvos, švelnaus skonio, saldaus poskonio juodoji kiniška arbata. Labai kvapni. Neturi stiprioms juodoms arbatoms būdingo kartumo. Ieškantiems subtilių skonio niuansų, geriantiems arbatą be pieno.
  • 50g. Raudonoji rooibos arbata KALAHARI – rooibos arbata su citrusinių vaisių prieskoniu. Rooibos – smulkūs Pietų Afrikoje augančio krūmo lapeliai, iš kurių daroma švelni, natūraliai salstelėjusi, sodrios raudono gintaro spalvos arbata be kofeino.

0 Atsiliepimų

Palik atsiliepimą

Jūsų įvertinimas
Prisijungti
Dėkojame už įvertinimą! Atsiliepimas laukia parduotuvės savininko patvirtinimo.

Klientai, įsigiję šią prekę taip pat pirko

TOP
TOP

Ulongas NR 8

nuo 3.55€

TOP
TOP

Pieninis ulongas

nuo 2.75€

N
TOP
N

Vaisinė arbata su OBUOLIUKAIS

nuo 1.26€ 1.80€

TOP
N
-50%
Be UAB "Skonis ir kvapas" sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją.
© 2008-2020 UAB "Skonis ir kvapas"
ARBATOS GIDAS