0
prekių
Pirkti
TOP
Arbatos knyga

Garsios Kakuzo Okakura „Arbatos knygos“ ir japoniškos Genmaicha arbatos (50g.) rinkinys. „Dzenas ir arbata yra to paties skonio“ – skelbia dzenbudizmo tiesa. Skaitydami „Arbatos knygą“ ir gurkšnodami tradicinę japonišką ryžių arbatą, patirkite, kuo ypatingas gėrimas, kurio dvasia taip tiesiogiai atliepia pamatines Rytų estetikos idėjas. 

11.90€

free shipping logo  Atsiimkite nemokamai SKONIO IR KVAPO parduotuvėje per 0-2 d.d
  Pristatymas per 1-2 darbo dienas
Daugiau

“Arbatos knyga” – knyga su arbata

Meno istorikas ir kritikas Kakuzo Okakura pagarsėjo kaip pagrindinis savo laikotarpio Azijos meno ir kultūros žinovas, įtvirtinęs JAV japonų meno istorijos kanoną. „Arbatos knyga“ vakariečiams jis kalba apie Rytus, kaip simbolį ar tiltą pasitelkdamas arbatą ir jos kultą. Senovės Kinijoje ir Japonijoje arbatos gėrimas buvo prilyginamas menui: arbatos ceremonija jungė architektūrą, keramiką, tapybą, ikebaną ir net poeziją, bei pati stipriai įtakojo šias meno šakas.

Arbatos tradicijoje ryškiai atsispindi ne tik Japonijos menas, estetika, bet ir filosofija bei religija, o autorius, gerai pažinodamas abu – Rytų ir Vakarų pasaulius, moka išryškinti skirtumus ir panašumus tarp jų, parodydamas vakariečiams gylį ir prasmę dalykų, kuriuos dažniausiai į savo gyvenimą priimame tik kaip formą, ar egzotiką.

Genmaicha arbata: švelni, vos salyklinio skonio tradicinė japoniška žalioji arbata su skrudintais ryžiais. Kofeino analogų ir taninų genmaicha turi mažiau, nei kitos žaliosios arbatos. Ji turėtų patikti tik atrandantiems žaliąsias arbatas: gėrimo skonis švelnus ir pastovus, arbata neapkarsta, net ir ilgokai palaikius arbatžoles puodelyje ir idealiai dera su japonų virtuvės patiekalais ir užkandžiais.

0 Atsiliepimų

Palik atsiliepimą

Jūsų įvertinimas
Prisijungti
Dėkojame už įvertinimą! Atsiliepimas laukia parduotuvės savininko patvirtinimo.

Panašios prekės

TOP
N
TOP
N
TOP

Klientai, įsigiję šią prekę taip pat pirko

TOP
TOP
TOP
TOP
TOP
TOP
TOP
Be UAB "Skonis ir kvapas" sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją.
© 2008-2019 UAB "Skonis ir kvapas"