Juodoji arbata GOLD ASSAM Mokalbari SFTGFOP

4,97 €
Pakuotės dydis
Kiekis

Juodoji arbata iš Indijos, Asamo regiono, Mokalbari arbatos sodo. Mokalbari Gold Assam arbata išsiskiria gražiai susuktais arbatlapiais, joje gausu auksinės spalvos pumpurėlių – tips‘ų. Arbatai suteiktas SFTGFOP žymuo reiškia aukščiausią juodosios arbatos kokybę: tiek daug epitetų arbatai apibūdinti britai skiria tik geriausiems kūriniams. Užplikytos arbatos spalva – sodri, tamsiai gintarinė. Geriant arbatą atsiskleidžia lengvas salyklo, kepintos duonos skonis, malonūs karamelės poskoniai, išgaunami arbatą fermentuojant.

Aprašymas

Mokalbari sodas Asame yra itin didelis – daugiau nei tūkstančio hektarų ploto, jame dirba daugiau nei pusantro tūkstančio darbuotojų. Sode kasmet pagaminama beveik du tūkstančiai tonų assamo arbatos: įvairaus kokybės lygio nuo išskirtinių šedevrų iki pigiausių arbatos dulkių. Tai vienas iš didžiausių arbatos sodų pasaulyje.

Mokalbari sodas įsikūręs pietiniuose Brahmaputros upės krantuose. Mokalbari sodo pavadinimo prasmė įdomi: tai sudurtinis žodis, kuriame MOKAL – speciali, aukštų bambukų veislė: prieš įkuriant arbatos sodą čia vešėjo bambukai, o BARI reiškia specifinę vietą, sodą. Tad sodo pavadinimas yra tarsi priminimas apie laikus, kuomet slėniuose vešėjo bambukų giraitės.

Juodoji GOLD ASSAM Mokalbari SFTGFOP arbata patiks ieškantiems klasikinio, (tradicinio) laiko patikrinto arbatos skonio ir aromato. Tai labai stipriai oksiduota, išraiškingo, subalansuoto skonio arbata.

Puodelis sodrios, kaštoninės spalvos, stiprios arbatos puikiai tiks pusryčiams. Angliškuose pusryčių arbatos mišiniuose beveik visada yra assamo. Dažnai geriama su pienu. Kvapnios arbatos puodeliu smagu pavaišinti draugus ar šeimą. Arbata tonizuoja, įkvepia, padeda susikoncentruoti užduotims, reikalaujančioms atidos ir dėmesio. Ši arbata yra gana universali ir dera su šokoladu, saldaus plikyto kremo pyragėliais ir citrininiais desertais, riešutais, pusryčių sumuštiniu, net su vytinta mėsa ar sūriu.

Savybė Reikšmė
Arbatos regionas Indija
Poveikis Tonizuoja
Dominuojantis aromatas Pieniškas / Saldus
Arbatos tipas Natūrali
Arbatos forma Biri

Šaltiniai

Ieškantiems išskirtinių dalykų ir vertinantiems natūralų, gyvą arbatos skonį – išskyrėme „Šaltinių“ liniją. „Šaltinių“ arbatas mes perkame tiesiai iš arbatos sodų ir žmonių, ją auginančių: jos šviežios, atskleidžia grynos arbatos skonių ir kvapų įvairovę, yra tradicinės savo regionui.

Su jais atsirinkome „Šaltinių“ arbatas: natūralias ir autentiškas. „Šaltinių“ arbatos skirtos Jums: reikliems kokybei ir norintiems pažinti pačias arbatos ištakas. Esame išgėrę ne vieną puodelį arbatos išgėrę kartu su arbatos meistrais tikrai žinome, kiek darbo ir meilės sudėta į šiuos kvapnius lapelius.

Arbatos gimtinė – Rytų kraštai. Apie žmogų, sklidiną ramybės ir išminties, Rytuose sakoma: „arbata jame“. Keliaudami mes ieškome arbatos sodų ir būtent tokių – arbatos sklidinų – žmonių.

Kitos šio gamintojo prekės

Mūsų gidai

Susipažink iš arčiau

Būkite pirmas, palikęs atsiliepimą