Arbatos mišinys YOGA-TEE

1,80 €
Svoris
Kiekis

Cinamono, kvapniųjų pipirų, kardamono, imbiero, gvazdikėlių ir kitų prieskonių mišinys, paruoštas remiantis Ajurveda - senąja Indijos išmintimi. Nuostabiai kvapnus, rausvas, tirštas, su pienu paruoštas tradicinis rytiečių gėrimas sušildo, padeda atgauti fizines ir emocines jėgas, neprarasti dvasinės pusiausvyros, pamatyti šviesiąsias gyvenimo spalvas. Paprastai saldinamas medumi.

Dėl labai skirtingo sudėtinių dalių poveikio nerekomenduojama besilaukiančioms mamoms.

Aprašymas

Sudedamosios dalys: cinamonas 60%, kardamonas 18%, imbieras 14%, gvazdikėliai (prieskoniai) 6%, juodieji pipirai 2%.

  • Arbatos mišinį YOGA-TEE geriausiai paruošite taip: 3 šaukštelius mišinio užpilkite 1l verdančio vandens, uždenkite ir virkite pusę valandos ant silpnos ugnies. Tada įdėkite 2 šaukštelius juodosios arbatos, palaikykite 5 minutes ir įpilkite ketvirtį litro šilto pieno.
  • Galite paruošti ir paprasčiau - į šiltą puodelį įberkite 1-2 arbatinius šaukštelius arbatos, užplikykite virintu, iki 90°C atvėsintu vandeniu ir palaikykite 10-20 min.
Prekė detaliau
Savybė Reikšmė
Regionas Indija
Poveikis Netonizuoja

Būkite pirmas, palikęs atsiliepimą

Prenumeruok ir gauk naujausius pasiūlymus

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę statisniais ir rinkodaros tikslais šioje sveitainėje naudojame slapukus, kuriuos galėsite bet kada atšaukti ir/ar ištrinti, pakeisdami nustatymus savo interneto naršyklėje. Daugiau informacijos apie slapukus rasite čia

Jūsų užsakymais
rūpinasi: