Nepalo ulong arbata WHITE OOLONG

4,05 €
Svoris
Kiekis

Sidabriška ir su daug baltų pumpurėlių, ši arbata Sandakphu kalno papėdėje skinama nuo pat arbatos derliaus pradžios iki ankstyvos vasaros. Subtilus ir aromatingas, jos skonis - tipiškas šiam sezonui. Skinami tik pumpurėlis ir vienas lapelis, ir tik saulėtomis dienomis. Nuskinta arbata apie pusę valandos vytinama saulėje, tada pernešama į patalpą vytinimui šaltu sausu oru. Čia ji paliekama pernakt, laikas nuo laiko rankomis pavartant lapelius, o ryte lapeliai švelniai sukami ruošiant juos galutinei oksidacijai. Oksidacija kruopščiai prižiūrima, laukiant, kol bus išgautas norimas skonis, o jį pasiekus arbata iškepama malkinėje krosnyje.

Tamsaus sidabro spalvos su susisukusiais pumpurėliais, ši arbata dažnai painiojama su baltąja. Tačiau baltosios arbatos oksidacija yra 3-5 %, o baltojo ulongo - 20%.

Aprašymas

Sudedamosios dalys: Ulong Nepalo arbata

Rekomenduojame šią arbatą ruošti taip: į pašildytą puodelį įberkite 1 arbatinį šaukštelį arbatos, užplikykite virintu, iki 80°C atvėsintu vandeniu, ir palaikykite 2-3 min. Kad arbata neapkarstų, arbatlapius geriau išimti ar nukošti.

Prekė detaliau
Savybė Reikšmė
Regionas Nepalas
Poveikis Tonizuoja

Susiję straipsniai

Būkite pirmas, palikęs atsiliepimą

Prenumeruok ir gauk naujausius pasiūlymus

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę statisniais ir rinkodaros tikslais šioje sveitainėje naudojame slapukus, kuriuos galėsite bet kada atšaukti ir/ar ištrinti, pakeisdami nustatymus savo interneto naršyklėje. Daugiau informacijos apie slapukus rasite čia

Jūsų užsakymais
rūpinasi: