Granatų matė

1,98 €
Svoris
Kiekis

Energizuojantis kultinis Pietų Amerikos gėrimas - yerba matė - žemiškas, šiek tiek karstelėjęs. Šioje arbatoje matė puikiai dera su vaisiais, suteikiančiais arbatai saldumo ir gaivos.

Aprašymas

Sudedamosios dalys: obuolių gabalėliai (obuoliai, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga citrinos rūgštis), matė (20%)(iš Brazilijos), serbentų lapai, kinrožių žiedai, natūrali kvapioji medžiaga, granatų žievelės (6%), burokėliai, serenčio žiedlapiai, granatų sėklos (1%), rugiagėlių žiedai.

  • Tradicinis matės paruošimas: truputį pakreipę puodelį ar tradicinį kalebasą į šoną, iki 2/3 pripildykite matės arbatžolių. Uždengę indą, supurtykite, kad smulkesnės arbatžolės būtų paviršiuje, o didesnės nusėstų žemiau. Vėl pakreipkite indą, kad arbatžolės nugultų į indo šoną. Sudrėkinkite arbatžolių "kalno" paviršių vėsiu vandeniu, ant arbatžolių paguldykite specialų šiaudelį - bombilą. Tuomet į laisvą indo plotą pilkite užvirintą, iki 95 laipsnių atvėsintą vandenį. Šitaip galite plikyti daugybę kartų, arbatžolių nukošti nereikia, jos per daug neapkarsta.
  • Galite šią matę ruošti ir taip: į pašildytą puodelį įberkite arbatinį šaukštelį arbatos, užplikykite virintu, iki 95°C atvėsintu vandeniu, ir palaikykite 5-8 min.
Prekė detaliau
Savybė Reikšmė
Regionas Europa
Poveikis Tonizuoja

Būkite pirmas, palikęs atsiliepimą

Prenumeruok ir gauk naujausius pasiūlymus

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę statisniais ir rinkodaros tikslais šioje sveitainėje naudojame slapukus, kuriuos galėsite bet kada atšaukti ir/ar ištrinti, pakeisdami nustatymus savo interneto naršyklėje. Daugiau informacijos apie slapukus rasite čia

Jūsų užsakymais
rūpinasi: