Baltoji arbata BAI HAO YIN ZHEN

9,37 €
Svoris
Kiekis

Subtilaus aromato, išraiškingo skonio baltoji arbata gurmanams. Gaminama vien iš arbatos pumpurėlių - pačių jauniausių, švelniausių, minkščiausių arbatos lapelių. Kruopščiai rankomis apdorojama arbata, pasak legendos, jaunų mergelių auksinėmis žirklutėmis skinama auštant, tik kartą metuose. Ši sidabriškai baltų lapelių "Imperatoriškoji" arbata puikiai atgaivina ir maloniai nuteikia visai dienai.

Aprašymas

Rekomenduojame arbatą BAI HAO YIN ZHEN ruošti taip: į pašildytą puodelį įberkite 2-3 arbatinius šaukštelius arbatos, užplikykite virintu, iki 80°C atvėsintu vandeniu, ir palaikykite 2-3 min.


Baltosios arbatos - mažiausiai apdorojimo reikalaujančios arbatos. Nuskinti ir išdžiovinti (esant tinkamoms oro sąlygoms - tiesiog saulėje) - tai viskas, ką reikia padaryti gaminant baltąją arbatą. Savo paprastumu baltoji arbata ragautoją per žingsnį priartina prie arbatos laukų.

Dėl lengvos savaiminės oksidacijos jos švelnesnės nei daugelis žaliųjų arbatų, kurios vos nuskynus yra pakaitinamos, kad būtų sustabdytas oksidacijos procesas ir lapelis išlaikytų savo žalią spalvą ir "žalias" skonio natas. Baltosios arbatos idealiai tinka mėgstantiems lengvesnius, švelnesnius, subtilius skonius.

Prekė detaliau
Savybė Reikšmė
Regionas Kinija
Poveikis Tonizuoja
Sudedamosios dalys

baltoji kiniška arbata

Jums taip pat gali patikti

Būkite pirmas, palikęs atsiliepimą