Arbatų rinkinys VISAI ŠEIMAI

5,59 €

Rinkinys tiems namams, kuriuose buriasi visų kartų atstovai. Netonizuojančios, be kofeino, švelnaus skonio, šios arbatos tiks ir vaikams, ir seneliams, bei bus puikus gėrimas atsigaivinimui, rehidratacijai. Parinkome labai skirtingų skonių ir kvapų arbatas, kad kiekvienas atrastų sau mėgstamiausią.

Išparduota

Aprašymas
  • 20 g. Bambukų arbata – tai švelnaus skonio, lengva arbata, kvepianti ką tik nupjauta žole. Kadangi gaminama ne iš Camelia sinensis augalo, šioje arbatoje nėra kofeino. Dėl savo švelnaus skonio ją suderinti su kitomis žolelėmis kuriant savo arbatos mišinį. Galima ilgai laikyti vandenyje - arbata neapkarsta.
  • 50g. MOČIUTĖS ŽOLELIŲ arbata – kruopščiai atrinktų žolelių arbata, kvepianti pievų gėlėmis, paruošta su ilgamete išmintimi ir meile gamtai. Kiekvienas gurkšnis šildo tarsi vaikystės prisiminimas.
  • 50g. Vaisinė arbata su OBUOLIUKAIS – švelni, rūgšti ir kvapni tarsi rudens sodas vaisinė arbata. Darganotą dieną, barbenant lietui ar glostant „bobų vasaros“ šilumai, raikydami ką tik iškeptą pyragą, išgerkite ramybe ir rudens prabanga kvepiančios arbatos, mėgaudamiesi namų jaukumu ir artimų žmonių draugija. Tai gėrimas kiekvienai dienai.
  • 50g. Raudonoji rooibos arbata su ŠALTALANKIAIS – raudonoji arbata su ŠALTALANKIAIS. Šaltalankis - tradicinis šiaurės kraštams krūmas, kurio šakos, svyrančios ryškiai oranžinių uogų kekėmis, traukia akį visą rudenį. Rooibos – smulkūs Pietų Afrikoje augančio krūmo lapeliai, iš kurių daroma švelni, natūraliai salstelėjusi, sodrios raudono gintaro spalvos arbata be kofeino.
Prekė detaliau
Savybė Reikšmė
Ieškantiems išskirtinumo Arbatos rinkiniai

Būkite pirmas, palikęs atsiliepimą

Prenumeruok ir gauk naujausius pasiūlymus

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę statisniais ir rinkodaros tikslais šioje sveitainėje naudojame slapukus, kuriuos galėsite bet kada atšaukti ir/ar ištrinti, pakeisdami nustatymus savo interneto naršyklėje. Daugiau informacijos apie slapukus rasite čia

Jūsų užsakymais
rūpinasi: