EGZOTIŠKIAUSIŲ arbatų rinkinys

8,50 €

Ieškote, kaip pakutenti savo pojūčius, norite išbandyti šį tą neįprasto, naujo, netikėto? Šiam tikslui parinkome pačias egzotiškiausias savo asortimento arbatas. Dar neragavusius jos nustebins savo skoniais, kvapais ar neįprastu pateikimu/vaizdu. Ir net jei iš pirmo gurkšnio netapsite prisiekusiu mėgėju, tai bus puikus būdas pakurstyti pokalbį prie stalo.

Išparduota

Aprašymas
  • 50g. Pu-erh QUEEN arbata – pueras iš šia arbata garsėjančio Menghai regiono Junanio provincijoje, Kinijoje. Ypač aukštos kokybės pueras, pagamintas iš saulėje džiovintų arbatlapių. Šie arbatlapiai brandinti 2 mėnesius siekiant išgauti švelnų skonį su būdingu žemės aromatu. Gamybai atrinkti tik patys jauniausi ir švelniausi lapeliai.
  • 50g. Juodoji arbata TARRY LAPSANG SOUCHONG – juodoji arbata džiovinama kiniškos pušies kankorėžių dūmuose, kol įgauna neįprastą aromatą ir labai charakteringą skonį. Priešpiečių, pietų arbata, paprastai patiekiama prie paukštienos, žuvies arba aštrių patiekalų. Tarry Lapsang Souchong dažnai maišoma su kitų rūšių juodąja arbata.
  • 50g. Mėlynoji žolelių arbata EXOTIC CHAI – neįprastos, mėlynos spalvos arbata su cinamonu, kardamonu, imbieru, gvazdikėliais ir kitais Ajurvedoje naudojamais prieskoniais, paruoštais remiantis senąja Indijos išmintimi. Mėlynos spalvos gėrimui suteikia mėlynieji žirnių žiedai (Clitoria ternatea). Šio augalo žiedai nuo seno naudojami ne tik maistui dažyti, bet yra svarbus ingredientas Ajurvedika paremtoje medicinoje.
  • 30g. Ypatinga baltoji arbata JAZMINŲ ARKA – lelijos žiedas, apsuptas jaunais baltosios arbatos lapeliais ir jazminaičių žiedlapiais, išsiskleidžia į nuostabaus skonio ir aromato arbatos puokštę. Jazminaičio žiedai iš šios puokštės iškyla didinga arka. Visos gerosios žaliosios ir baltosios arbatos savybės ir rytietiškas aromatas viename puodelyje.

Prekė detaliau
Savybė Reikšmė
Ieškantiems išskirtinumo Arbatos rinkiniai

Būkite pirmas, palikęs atsiliepimą

Prenumeruok ir gauk naujausius pasiūlymus

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę statisniais ir rinkodaros tikslais šioje sveitainėje naudojame slapukus, kuriuos galėsite bet kada atšaukti ir/ar ištrinti, pakeisdami nustatymus savo interneto naršyklėje. Daugiau informacijos apie slapukus rasite čia

Jūsų užsakymais
rūpinasi: