Aromatinė žvakė JUODIEJI SERBENTAI-KAMELIJA (200 g.)

16,95 €
Kiekis

Žvakės liepsna sukurs šiltą ir kvapnią atmosferą. Vaisinės juodųjų serbentų ir ličių natos, aromato širdyje - švelni kamelija. Mėgstantiems rūgštesnius, gaivesnius vaisinius kvapus.

Išparduota

Aprašymas

Collines de Provence daugiau nei 25 metus nuostabios Provanso gamtos apsupty kuria ir gamina augalinius kvapus, spalvinančius mūsų kasdienybę. Parfumeur-botaniste - taip vadinami Collines de Povince specialistai, sujungiantys parfumerio ir botaniko specializacijas į vieną, gebantys pasirinkti geriausius gėlynus, tinkamiausius žiedlapius, bei iš jų paruošti darnų kvapų sąskambį.

Čia pat Provanse, gimsta ne tik kvapų receptai - čia rankomis gaminami, pakuojami ir patys produktai. Collines de Provence kruopščiai atsirenka medžiagas ir gamybos metodus, todėl yra visada tikri dėl savo gaminių kokybės ir autentiškumo.


  • kiekvieną kartą prieš uždegant žvakę pakirpkite dagtį iki 8mm ilgio. Taip pat pašalinkite visus degtukų ar nudegusios dagties likučius
  • žvakę statykite ant lygaus paviršiaus, kad ji degtų tolygiai. - Nedeginkite žvakės ilgiau nei 2 val. iš eilės
  • negesinkite žvakės prieš visam paviršiaus vaškui ištirpstant, kad vaškas nuolat degtų tolygiai
  • užgesinę žvakę, prieš vaškui sustingstant, dagtį grąžinkite į žvakės vidurį, kad sekantį kartą uždegus žvakės indas neaprūktų
  • nejudinkite žvakės tol, kol skystas vaškas nesukietėjo. Degindami žvakę, būkite atsargūs: nestatykite jos šalia degių daiktų ar skersvėjyje, nepalikite degančios be priežiūros, šalia vaikų ar naminių gyvūnų.

Savybė Reikšmė
Kvapų tipas Kvapiosios žvakės
Vyraujantis kvapas Vaisiai / uogos
Svoris 0.2 kg

Būkite pirmas, palikęs atsiliepimą