Kavos aparatas X1 (juodas)

495,00 € 297,00 € -40%
Kiekis

Čia klasikinis itališkas dizainas iš septintojo dešimtmečio susitinka su naujausiomis technologijomis. Forbes.com šis aparatas įvardintas kaip vienas geriausių prabangių espresso aparatų. Savo retro-futuristiniu Luca Trazzi dizainu šis kavos aparatas išsiskiria iš kitų ir yra iškalbingas akcentas stilingiems namams.

Kavos aparatas skirtas maltai kavai.

Aprašymas

Su šiuo kavos aparatu visuomet pasigaminsite tokią kavą, kokią mėgstate - aparatas automatiškai parenka tinkamą spaudimą ir jūsų užprogramuotą bei išsaugotą gamybos laiką.

ILLY X1 kavos aparatas valdomas keliais mygtukais, esančiais aparato centre, kavos gamybos procesas sustabdomas automatiškai ties nustatyta riba.

Norėdami paruošti cappuccino ar cafe latte, naudokite aparato šone esantį pienui plakti skirtą kapučinatorių - jis įsijungs vos tik spustelėsite aparato priekyje esantį mygtuką su garų piešinėliu.

Prekė detaliau

Būkite pirmas, palikęs atsiliepimą

Prenumeruok ir gauk naujausius pasiūlymus

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę statisniais ir rinkodaros tikslais šioje sveitainėje naudojame slapukus, kuriuos galėsite bet kada atšaukti ir/ar ištrinti, pakeisdami nustatymus savo interneto naršyklėje. Daugiau informacijos apie slapukus rasite čia

Jūsų užsakymais
rūpinasi: