Paslaugų centrams

Paslaugų centrams

Grožio salonui, viešbučiui, vaikų dienos centrui, biuro laukiamajam... Jums svarbu, kad jūsų klientai jaustųsi jaukiai ir patogiai, ypač, jei jie pas jus praleidžia ilgėlesnį laiką. Esame pasiruošę kurti nuotaiką, emociją, nuostabą, atmosferą jūsų svečiams kartu su jumis.

 

Kava

Pavaišinkite savo svečius illy kava. Sodraus, stipraus skonio ir kartu aksomo švelnumo, illy firminis kavos mišinys iškart atpažįstamas. illy verda prabangiuose viešbučiuose, restoranuose, kavinėse, biuruose ir namuose 140-yje pasaulio valstybių. Ši kava - gero ir atpažįstamo skonio garantas.

Kavai svečiams ruošti siūlome naują illy sistemą Iperespresso. Tai – specialios kavos kapsulės bei dailus itališko dizaino kavos aparatas, kuriuo paprasta naudotis. Čia viskas suderinta iki mažiausios smulkmenos:  tiksli kavos dozė, tinkamiausia vandens temperatūra, slėgis ir ištraukimo laikas, paruošiant puikią kavą su tiršta crema. Speciali patentuota sistema leidžia kiekvienam iš mūsų pabūti profesionaliu barista, net jei neturime laiko ar specialaus pasirengimo. Procesas švarus ir paprastas. Svečiai aparatu galėtų naudotis ir patys.

 

Arbata

Jei svečių pasitikimui galite skirti šiek tiek daugiau laiko, siūlome rinktis iš gausaus mūsų birių arbatų asortimento (virš 200 rūšių arbatų, nuo populiariausių iki tikros egzotikos). Malonu stebėti stambių lapų arbatas pamažu skleidžiantis stikliniame arbatinyje, vaizdas ramina, ritualas leidžia klientui pasijusti vertinamam.

Ieškantiems greito ir efektyvaus būdo išvirti arbatos, siūlome kokybiškos, stambių lapelių arbatos pakeliais.

Pasirūpinsime ir indais.  Jei norite elegancijos ir turite galimybes, siūlome keramikinių, stiklinių indų, derančių prie jūsų poreikių ir interjero. Tuo tarpu skubantiems ar didelį kiekį žmonių aptaranaujantiems siūlome vienkartinius puodelius su jūsų atributika.

 

Saldumynai

Mūsų gamybos saldumynai iš kokybiškų, natūralių produktų pamalonins nuobodžiaujančius, laukiančius, išalkusius, ar tiesiog malonumų mėgėjus. 

Mažas sausainėlis laukiamajame ant registratūros stalo, viešbučio kambaryje ant pagalvės išreikš jūsų rūpestį. Žaismingi šokoladiniai skėtukai  pralinksmins susikrimtųsį vaiką. Jei mūsų rankų darbo sausainėlius laikysite šiltai, kambarys maloniai pakvips prieskoniais (imbieru, cinamonu, cukatais, anyžiais - priklausomai nuo sausainio).

 

Pildyti užklausą