Kavos tiekimas ir įranga

Kavos tiekimas ir įranga
  • Tiekiame illy kavos pupeles;
  • Prekiaujame bei nuomojame įrengimus kavai ruošti (kavos aparatus, maltuvus);
  • Užtikriname nuolatinę įrenginių priežiūrą;
  • Apmokome personalą;
  • Ruošiame marketinginę medžiagą, rengiame akcijas.

Kavinėms ir restoranams, norintiems savo klientus vaišinti tik pačia geriausia kava, siūlome illy.

illy firminis kavos mišinys ruošiamas iš devynių regioninių arabica kavų, auginamų tvarios žemdirbystės ūkiuose keturiuose žemynuose. Sodraus, stipraus skonio ir kartu aksomo švelnumo, illy kava iškart atpažįstama. illy kava pateikiama prabangiuose viešbučiuose, restoranuose, kavinėse, biuruose ir namuose 140-yje pasaulio valstybių. Ši kava - gero ir atpažįstamo skonio garantas.

illy išsiskiria ne tik savo skonio savybėmis, bet ir moderniu požiūriu į kavą: tai - visada nepriekaištingas espresso, modernūs, itališko dizaino aparatai kavos ruošimui, ilga technologinių inovacijų kavos gamyboje tradicija.

illy yra oficiali pasaulinės parodos EXPO 2015 kava.

Mes jau 15 metų atstovaujame illy Lietuvoje. Mūsų pastangomis čia illy kavos ženklas siejamas ne tik su skaniausia kava, bet ir su partnerišku, individualizuotu santykiu bei puikiu aptarnavimu, kuriančiais ilgalaikio bendradarbiavimo pamatus.

Esame pasiruošę rūpintis jūsų kavos ruošimu nuo A iki Z. Tiekiame indus kavos pateikimui bei visą reikalingą marketinginę medžiagą. Mūsų specialistai, parengti illy Università del caffè mokymų centre, apmokys jūsų darbuotojus teisingai, taupiai ir visada gerai paruošti kavą ir jos gėrimus.

Taip pat nuolat prižiūrėsime jūsų kavos aparatą (-us) ir malūnus, rūpinsimės kavos pristatymu, ruošiamos kavos kokybe.

Ilgalaikiams partneriams esame paruošę nuolaidų.

Pildyti užklausą
4
Arbata - naujasis vynas

Kavinėms ir restoranams, ieškantiems naujų skonių ir formų, siūlome arbatą savo klientams pateikti kitaip. Juk pateikimas stipriai veikia mūsų ragavimo patirtis, ir tradicinis gėrimas naujame...

Skaityti daugiau
cigarai
Tabako produktai

"Skonis ir kvapas" - garsiausių pasaulyje rankų darbo cigarų vardų - CohibaRomeo y Julieta,  MontecristoMacanudoPadronArturo FuenteOlivaNUB ir daugelio kitų...

Skaityti daugiau