Apie mus

Mūsų gaminami produktai

Arbata

Stambių lapelių, kvapni ir kokybiška arbata iš augimviečių, klasikinėje birios arbatos pakuotėje. Autorinės akvarelės pasakoja apie kiekvieną iš arbatų, jos aplinką ar charakterį. Arbatų linija "Skonis ir kvapas"gimė iš noro pristatyti pasaulio arbatas ieškantiems tikrų dalykų. Tiek vertingas klasikines, tiek populiarias aromatizuotas - kokybiškas, stambių lapų birias arbatas pateikti skubančiam, dideliuose prekybos centruose apsiperkančiam klientui. "Skonio ir kvapo" arbatų rinkinys kasmet pasipildo naujomis arbatomis.

"Skonis Handmade" - rankų darbo sausainiai

Imbieriniai, su meile kepami mūsų ceche Vilniuje jau 15 metų. Plonyčiai, švelniai karamelizuoti ir kvapnūs, šie sausainėliai tapo arbatos ir kavos namų "Skonis ir kvapas" vizitine kortele bei elegantiškos neįpareigojančios dovanos etalonu. Šiandien juos galite rasti prabangiame viešbutyje Londone, Vokietijos delikatesų parduotuvėlėje ir, žinoma, "Skonio ir kvapo" parduotuvėse.

Piquant – miniatiūriniai ryškaus skonio sausainėliai tik iš natūralių produktų: tikrų apelsinų cukatų, derančių prieskonių, medaus.

Šiaurietiški – nedideli gaivūs sausainukai, su anyžiais: dvelkiantys pietų Prancūzijos gaiva, primenantys vaikystės ledinukus.

Budukai. Budukais Dzūkijos regione vadina mažyčius, tik iškišusius galvą baravykus. Tai klasikinis lietuviškas saldumynas, primenantis vaikystę. Budukus gaminame tik iš natūralių produktų, ne per saldžius, vos vos meduolinius. Jei iš darbo, kuriam skyrėt daug laiko ir pastangų išėjo tik budukas,- mažas grybukas, užgertas arbata, padės užversti nesėkmių knygą.

Gilių kava

Gilių kavą gaminame vedini pagarbos savo lietuviškoms šaknims, ieškodami alternatyvos kavos gėrimams, naujų skonių ir patirčių.