Apie mus

Arbatos ir kavos namai

Čia verta užsukti tuomet, kai pavalgymui galite skirti kiek daugiau, nei 15 min... Laiko tikrai nesugaišite įpareigojantiems ritualams. Jauki aplinka, itin draugiška atmosfera, o ypač namų saldumynai verti kelių papildomų minučių.

Čia KAVOS IR ARBATOS namai. Atskiras, originalus karštų ir šaltų gėrimų meniu, išradingi saldumynai, sezoniniai pasiūlymai įtiks išrankiausiems. Karštas vasaros vakaras neprailgs gurkšnojant terasoje šaltą arbatą, o žiemą sušildys spragsintis židinys ir karšta imbierinė arbata.

SKONIO IR KVAPO namuose lankėsi keletas garsių istorinių personažų. Čia nufilmuotos filmų „Napoleono karai“, „Dėdė Adolfas“, „Dievų miškas“ scenos. Akyliausieji interjere atras prabėgusių šimtmečių pėdsakus. Jei istorijos vingrybės jūsų nedomina, tiesiog perduokite linkėjimų Zacharijui.

Valgiaraštis europietiškas. Čia nerasite sunkių tautinių bulvių patiekalų, ir picų čia nėra, beje, nėra ir skonio stipriklių, ypatingų pagerintojų ir dažų. Maistas ruošiamas užsakius, atidžiai ir su meile.

Kavos ir arbatos namai turi atskirą klubinę salę su židiniu. Čia, suderinus iš anksto, galima pasikviesti apie 20 bičiulių. Arbata ir šimtamečio samovaro, pagal misis Neals receptus kepti naminiai pyragai turetų patikti ir jiems. Bičiulius galite pakviesti į teminį- kultūrinį vakarą. Mes padėsime suderinti gėrimus, valgiaraštį, arbatas ir kavą, viską, iki smulkiausios etiketo detalės jaukiam ir išskirtiniam vakarui.

Jūsų šventėms padėsime išsirinkti ir iškepsime tortą. Tortų ir kepinių meniu galite rasti prisegtuke, išsirinkti ir užsisakyti užsukę į mūsų kavinę adresu Trakų g. 8, arba paskambinę kavinės telefonu 8 5 212 2803.